Obchodní podmínky

A) Všeobecná ustanovení

Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě  

Tento internetový obchod provozuje společnost ANDERSON s. r. o., se sídlem Ostromečská 1383/14, 130 00 Praha 3, IČO: 27636232, DIČ: CZ27636232 , provozovna Roháčova 62, 130 00 Praha 3 (dále jako provozovatel).

Obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti provozovatele jako Prodávajícího a zákazníka jako Kupujícího.

Kupující učiněním objednávky akceptuje Obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené Prodávajícím. Vztahy Kupujícího a Prodávajícího se řídí těmito Obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.

B) Objednávka

Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky zboží Kupujícím je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká potvrzením objednávky prodávajícím dnem jejího předání nebo doručení kupujícímu.

Odesláním elektronické objednávky Kupující stvrzuje, že se seznámil s Obchodními podmínkami a Reklamačním řádem a že bez výhrad akceptuje veškerá jejich ustanovení.

Po přijetí objednávky, bude Kupujícímu automaticky zasláno potvrzení o jejím přijetí do informačního systému e-shopu HERMIONA.

C) Platební a dodací podmínky

Objednané zboží bude dle dispozic odesláno na jméno a adresu Kupujícího. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu nejpozději do 24 hodin v případě, že bude zboží skladem, dále pak do 3-7 pracovních dnů pokud Prodávající neuvede jinak. Pokud je u vybraných položek dodací lhůta delší vzhledem k exkluzivitě produktu, bude Prodávající Kupujícího neprodleně kontaktovat.

Objednávky obdržené do 13 hod budou vyřízeny ještě téhož dne, vše ostatní bude expedováno druhého dne.

Zásilka bude spolu s objednaným zbožím obsahovat daňový doklad.

Místem doručení zboží je doručovací adresa uvedená Kupujícím v elektronické objednávce.

Nabízíme 3 možnosti úhrady za zboží:

a) Platba v hotovosti při osobním odběru po vyřízení objednávky (viz výdejní místo)

b) Platba převodem na účet předem (po připsání platby na účet společnosti ANDERSON s. r. o. bude zboží obratem zasláno na adresu Kupujícího)

c) Převzetí zboží na dobírku (platba za zboží přepravci PPL)

Doručení prostřednictvím tohoto Přepravce trvá obvykle 2 pracovní dny (od expedice objednaného zboží v rozsahu 1-5 pracovních dnů) dle standardních přepravních podmínek. Při zvolení tohoto způsobu doručení je Kupující povinen uvést v internetové objednávce telefonní kontakt z důvodu potvrzení termínu doručení zásilky ze strany zvoleného přepravce.

V případě, že Kupující nebude zastižen na uvedené adrese v dohodnutém termínu, obdrží oznámení o náhradním termínu doručení zásilky (následující pracovní den). V případě, že ani při druhém pokusu o doručení zásilky nebude Kupující na uvedené adrese zastižen, vrací se zásilka zpět k Prodávající. Za opětovné doručení si účtuje Prodávající poštovné ve stejné výši.

Způsob dopravy:

Přepravní společnost PPL 99 Kč vč. DPH (při objednávce nad 2500,- Kč bez DPH není účtováno dopravné)

– pro platby bankovním převodem předem, hotově přepravci (+30Kč za dobírku)

Osobní odběr (výdejní místo Praha 3, Roháčova 62) ZDARMA

– pro platby hotově, bankovním převodem předem

V případě, kdy Kupující provede úhradu předem a Prodávající není schopen zajistit dodání vybraného zboží, Prodávající neprodleně vrátí přijatou kupní cenu zákazníkovi dohodnutým způsobem. Lhůta je závislá na způsobu vrácení (převodem, poštovním převodem).

Uvedené ceny v našem ceníku jsou smluvní a konečné a jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel obchodu je plátcem DPH. U položek je uplatněna sazba DPH 20%.

D) Odstoupení od smlouvy

Internetový obchod HERMIONA poskytuje dle § 53, odst.(7) Občanského zákoníku ochranou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Doporučujeme Vám odstoupit od kupní smlouvy vždy písemně.

Výrobek musí být vrácen bez známek užívání, nepoškozený a v původním nepoškozeném obalu.

Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, dle § 53, odst.(7) Občanského zákona, vyhrazujeme si právo na úhradu manipulačního poplatku.

Po navrácení zboží, Prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku na uvedené číslo účtu Kupujícího do 10 pracovních dnů.

Záruka se nevztahuje na: vady vzniklé běžným používáním, nesprávným použitím výrobku, nesprávným skladováním

Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo emailem.

E) Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající je povinen nakládat s osobními údaji kupujících ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Kupující je povinen neprodleně oznámit poskytovateli jakékoli změny svých identifikačních, fakturačních a kontaktních údajů, které by mohly mít vliv na plnění kupní smlouvy.

Zákazník svým svobodným rozhodnutím dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele tohoto eshopu. Používáním těchto stránek souhlasíte s těmito právy a podmínkami.

F) Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 15.11.2011. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Vypracováno v souladu s občanským zák. č.40/1964 Sb. 

Staňte se mými přáteli na facebooku
Nechte si posílat akce Hermiony do emailu